Już po raz piętnasty rozegrano w inowrocławskiej Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. al. Niepodległości 4 Turniej Koszykarski Przyjaciół OSiR o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. W sobotnich zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących firmy i instytucje współpracujące z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.

Ostatecznie w finale drużyna „Medialnych” pokonała Policję 31:16. W meczu o trzecie miejsce Wodociągi wygrały z Zakładem Karnym 34:24. Miejsca od 5 do 8 zajęły kolejno: „Przyjaciele OSiR”, Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia, Straż Pożarna i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Zwycięska ekipa wywalczyła też Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Inowrocławia na okres jednego roku. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Michał Rudnicki z zespołu „Medialnych”.