Bardzo dobrze spisały się też w miniony weekend zespoły Domino i Kasprowicza. Seniorzy rywalizowali w Hali Widowiskowo – Sportowej w XVIII Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia.

W sobotnich półfinałach Spójnia Stargard Szczeciński pokonała 75:57 Domino Inowrocław, a Noteć wygrała 77:71 z AZS-em UMK Toruń. W niedzielę, w starciu II – ligowców, Domino wygrało z AZS-em Toruń 70:68 i zajęło III miejsce. W finale spotkały się dwie drużyny I – ligowe. Koszykarze KSK Noteć Inowrocław, pod wodzą nowego trenera Łukasza Żytki, pokonali Spójnię Stargard Szczeciński 76:60 i wygrali cały turniej. MVP imprezy został Daniel Korólczyk z KSK Noteć Inowrocław. Indywidualne wyróżnienia i nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Inowrocławia otrzymali też: Karol Michałek z KSK Noteć, Damian Pieloch ze Spójni, Marcin Majer z Domino i Zbigniew Malinowski z AZS-u Toruń. W towarzyszącym imprezie seniorskiej turnieju kadetów Kasper – Cup najlepsi okazali się zawodnicy SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław. Podopieczni Dariusza Sikory i Macieja Walczaka pokonali kolejno: Astorię Bydgoszcz, Śląsk Wrocław, Czarnych Słupsk i MKS Dąbrowa Górnicza. MVP turnieju Kasper – Cup został Maciej Nalewaj z Kasprowicza.