Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza serdecznie zaprasza na wakacyjną promocję. Chcesz popływać w Krytej Pływalni Delfin przy ul. Wierzbińskiego 11 to koniecznie przyjdź już jutro, ponieważ przez cały najbliższy tydzień przy zakupie biletu wstępu obowiązywać będzie 50 % rabat. Jeszcze Ci mało?

W takim razie to nie koniec niespodzianek, które czekają na Ciebie w tym obiekcie. Jeśli przyjdziesz popływać i przyprowadzisz ze sobą minimum dwie osoby to następnym razem pluskasz się za darmo, ponieważ otrzymasz od nas darmowy bilet na kolejną Twoją wizytę na tym basenie.

Pamiętaj, że promocja obowiązuje od 8 do 16 sierpnia 2015 r., więc nie zapomnij
i po prostu z niej skorzystaj, tym bardziej, że jest to ostatnia promocja w sezonie letnim, która odbędzie się w Krytej Pływalni ,,Delfin”.

Prezydenta Miasta Inowrocławia kieruje również wyjątkowe zaproszenie do seniorów.
W Inowrocławskiej Termie, od jutra aż do 31 sierpnia 2015 r., każda osoba od 65 roku życia przy 10 wejściach otrzyma 11 wejście gratis!

Przypominamy także, że od dnia 17 sierpnia br., po przerwie technologicznej, na nowo otwarta zostanie Kryta Pływalnia ,,Wodny Park”. Już teraz zapraszamy na basen mieszczący się przy ul. Toruńskiej 46-48, ponieważ tam także będzie czekać na Ciebie niespodzianka. Jaka? O tym poinformujemy w późniejszym terminie. A teraz nie siedź w domu i korzystaj z wodnych obiektów znajdujących się w uzdrowiskowym Inowrocławiu.