Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy w Inowrocławiu! Do Solankowego Koszmaru zostało tylko 19 dni!    
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, Klub Sportowy Motywacja Piotr Ziarniecki oraz CF Renegat Inowrocław wspólnymi siłami organizują bieg z przeszkodami na dystansie 5 i 7 kilometrów pod nazwą ,,Solankowy Koszmar”, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Impreza, która jest alternatywą do dotychczas organizowanych imprez, odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2015 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.
    Są to zawody skierowane do osób lubiących naprawdę ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu zostanie umieszczonych 27 przeszkód, które mają zweryfikować sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną uczestników. Część z przeszkód ma wiązać się z naturalnym ukształtowaniem terenu i znajdującą się w Parku Solankowym infrastrukturą, a część zostanie umieszczonych tam po to, żeby sprawić zawodnikom jak najwięcej trudności w ich pokonaniu. Biegacze na swojej drodze napotkają m. in. wrak auta, ,,wilcze doły”, worki z piaskiem, liny czy zjeżdżalnię. Udział w biegu zadeklarowało już ok. 200 zawodników z całej Polski. Tak więc, nie zwlekaj i zapisz się już dziś, a czeka Cię czołganie, wspinanie, tarzanie oraz pot i łzy, których z pewnością doświadczysz na własnej skórze. Aby się zarejestrować potrzeba naprawdę niewiele wysiłku. Wejdź na stronę internetową www.solankowykoszmar.pl, wypełnij znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiść opłatę startową, a to wystarczy, żeby znaleźć się w elitarnej grupie prawdziwych herosów. Wysokość opłaty startowej do 23 sierpnia br. wynosi 79,00 zł brutto, natomiast od 24 sierpnia do 29 sierpnia br. już 89,00 zł brutto.  
    Na mecie czekać będzie nagroda specjalna dla najlepszego twardziela bądź twardzielki z Inowrocławia, ufundowana przez Prezydenta Miasta Inowrocławia. Uwierzcie, że jest o co powalczyć!
    Zachęcamy także do zapoznania się z regulaminem Solankowego Koszmaru, który umieszczony jest na stronie imprezy. Zapraszamy, niech ostatni weekend sierpnia na długo wyryje się w Waszej pamięci!