Wielkim zainteresowaniem miłośników tenisa cieszyła się zorganizowana 1 i 2 maja 2015. przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu „Tenisowa Majówka”. W turnieju zagrały 63 osoby różnym wieku. Z uwagi na dużą frekwencję rywalizacja odbywała się na 5 kortach  w Solankach i 3 przy ul. Rakowicza.

W kategorii do 10 lat dziewcząt wygrała Zuzanna Szymańska przed Oliwią Skoliniec i Halinką Kłos. Wśród chłopców zwyciężył Adrian Chojnacki przed Marcinem Rzetelnym i Kornelem Rajsem. W kategorii do 12 lat dziewczynek najlepsza okazała się Wiktoria Paul, która w finale pokonała Annę Borkowską. Trzecie miejsce wywalczyła Marta Szajda. W kategorii do 12 lat chłopców najlepszy okazał Piotr Janowski, który pokonał Krzysztofa Lubowicza. Trzecią lokatę zajął Mateusz Kruk. Kategorię dziewcząt do lat 14 wygrała Aleksandra Wnuczek, która w finale pokonała Laurę Przybylską. W finale chłopców Mateusz Łuczak pokonał Kamila Cubera. Rywalizowali także seniorzy. W kategorii do 40 lat mężczyzn pierwsze miejsce zajął Adam Michalski, a drugi był  Sławomir Dudziak. Trzecią pozycję wywalczył Mikołaj Kopeć.

W kategorii do 40 lat kobiet pierwsze miejsca zajęła Joanna Lichodziejwska, a druga była miejsce Martyna Kujawa. Trzecią lokatę wywalczyła Anna Kaliska. W finałowym meczu kategorii powyżej 40 lat Piotr Kasiborski pokonał Marka Żychskiego. Trzeci był Artur Grobelski. Na trójkę najlepszych tenisistek  i tenisistów w każdej kategorii czekały pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.