Ewa Brodnicka - zapraszam na wspólne gotowanie w TVN
a 16 maja  na gale w Inowrocławiu

Pięściarka Tymex Boxing Promotion Ewa Brodnicka już dziś wieczorem, tj. 4 maja (g. 20:50) zadebiutuje w popularnym programie TVN "Ugotowani".  - Zapraszam do wspólnego gotowania. Będzie i kuchnia włoska, i wegetariańska - zdradza jedna z najlepszych polskich zawodniczek.- Debiut "Ugotowanych" z udziałem sportowców już dziś wieczorem, natomiast odcinek z mojego domu wyemitowany zostanie we wtorek 5 maja. O szczegółach nie będę mówić, zachęcam do oglądania. Na pewno będzie ciekawie i smacznie - mówi Ewa Brodnicka, która o główną nagrodę w programie rywalizowała z Anielą Bogusz (sporty sylwetkowe), Tomaszem Puzonem (karate) i Tomaszem Wojdą (sumo).

- Podczas czterech przepełnionych sportową rywalizacją wieczorów dowiemy się, czy Rocky Balboa jadał zapiekanki, który z uczestników marzy o byciu celebrytą, oraz czy po raz pierwszy w programie zobaczymy Nyotaimori, szerzej znane jako body sushi! - w ten sposób reklamowany jest program "Ugotowani".

Ewa Brodnicka nie ukrywa, że podczas nagrań wcale nie było łatwo. - Rano trenowałam i przygotowywałam się do walki z Giną Chamie, a od g. 14:00-15:00 do późnych godzin
wieczornych, nawet g. 22:00-23:00 pracowaliśmy w kuchni w towarzystwie kamer. Początkowo one peszyły, ale potem można powiedzieć, że do nich przywykłam. Przecież
ten program cieszy się ogromną popularnością, ogląda go cała Polska - powiedziała.

Pięściarka promowana przez Mariusza Grabowskiego oczywiście nie może zdradzić, kto zwyciężył w "Ugotowanych".

- Zapraszam do wspólnego oglądania i gotowania. Było naprawdę ciekawie i mocno się wciągnęłam. Kiedy zaproponowano mi udział w programie, zastanawiałam się może z 10 sek. Wiedziałam, że to wspaniała przygoda - dodał zawodniczka, która już niebawem ma szansę boksować o Mistrzostwo Świata.

Już 16 maja Ewa Brodnicka wystąpi na gali Tymex Boxing Promotion w Inowrocławiu, z udziałem m.in. Damiana Jonaka, który powalczy w walce wieczoru.

- Przed poprzednią walką doznałam kontuzji stawu skokowego, dlatego teraz szczególnie uważam na lewą nogę. Na zajęcie biegowe czy szybkościowe zakładam
stabilizator na stopę, bo nie chcę ryzykować długotrwałego rozbratu z boksem. Cieszę się, że będę walczyć z Włoszką Monicą Gentili, bo jeszcze tak agresywnej rywalki nie miałam - mówi.

W zawodowej karierze bokserskiej Ewa Brodnicka wygrała wszystkie 7 walk, a Włoszka ma rekord 4-2.