Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To czas pachnących babek, mazurków, kolorowych pisanek i innych tradycyjnych specjałów. W ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnijcie o ruchu i aktywności fizycznej. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza wszystkich chcących zadbać o formę do udziału w „Wielkanocnym Bieganiu”. Chcemy Was oderwać od suto zastawionych stołów i pomóc spalić nadliczbowe kalorie.

Od 29 marca do 11 kwietnia 2021 r. macie czas, aby pokonać 5-cio kilometrowy dystans na dowolnej trasie oraz przesłać nam zrzut ekranu z dowolnej aplikacji biegowej i swoje zdjęcie. Uczestnicy wirtualnego „Wielkanocnego Biegania” otrzymają świąteczny medal. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończą 16 lat do czasu rozpoczęcia biegu. Mamy nadzieję, że wiosenne słońce stworzy wymarzoną pogodę do biegania, a do celebracji Świąt Wielkanocnych włączycie aktywność fizyczną. Świętuj Wielkanoc biegająco!
Szczegółowe informacje znajdziesz na portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w biurze zawodów, które znajduje się w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.

  

Plakat Wielkanocne bieganie