Kolaż - dzień babci i dziadk

 21 stycznia babcia obchodzi swoje święto, a już 22 stycznia to dziadek świętuje. Masz cudowną babcię i świetnego dziadka? Chcesz zrobić przyjemność dziadkom, ale nie możesz się z nimi spotkać? A może ich odwiedzisz i zrobisz niespodziankę z okazji nadchodzącego święta? Podaruj im oryginalny prezent! Nagraj krótki film z życzeniami i prześlij go do nas. Przesłane życzenia skompilujemy w jeden film i opublikujemy na fanpage OSiR Inowrocław. Publikacja życzeń będzie dla nich wspaniałą niespodzianką.

Pokaż jakie hobby mają Twoi dziadkowie

Zapraszamy także do  udziału w jednym z naszych konkursów:
Konkursie fotograficznym - Pokaż jakie hobby mają Twoi dziadkowie! - Twój dziadek lub babcia ma super hobby? Może uprawia jakiś sport, gra w gry, rozwiązuje łamigłówki? Czy podzielasz te zainteresowania? A może Ty zachęcasz dziadków do poznawania nowych rzeczy? Pokaż nam fotografie lub filmiki jak dziadkowie realizują swoje pasje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Selfi z dziadkami

 

Konkursie fotograficznym - #SelfieZDziadkami - zrób sobie selfie z babcią lub dziadkiem używając filtrów w aplikacji na smartfony. Pokaż Im jakie możliwości daje dzisiejsza technologia. Dzięki filtrom w ciągu sekundy mogą zmienić się nie do poznania. Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335,  e-mail marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.