Sezon na grzyby w pełni! Dla wielu z nas grzybobranie to hobby, wielogodzinne poszukiwania, spacery po lesie i pełne koszyki pachnących grzybów cieszących podniebienie w smakowitych potrawach. Innymi słowy to sport i rekreacja w czystej postaci !
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza do udziału w konkursie „Grzybobranie na sportowo”. Wybierz się do lasu, pokonaj jak najdłuższy dystans i zmierz go za pomocą wybranej aplikacji. Prześlij zrzut ekranu z pokonanego dystansu oraz zdjęcie dokumentujące znalezienie największego grzybka lub ich dużej ilości. Najciekawsze fotografie, najdłuższe dystanse i cenne zdobycze opublikujemy na profilu facebook OSiR Inowrocław oraz nagrodzimy upominkami. Zachęcamy do udziału w konkursie życząc udanego grzybobrania!
    Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335,   e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.