Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 29 września 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4 odbędzie się wyjątkowa lekcja w-fu dla dziewcząt z VII i VIII klas szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którą poprowadzą mistrzynie olimpijskie, świata i Europy różnych dyscyplin.

Akcja „Mistrzynie w Szkołach”   organizowana jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, która swą obecnością będzie motywować uczestniczki podczas wspólnego ćwiczenia. Oprócz mistrzyni w pływaniu, z biorącymi udział w zajęciach spotkają się inne medalistki olimpijskie: Anita Włodarczyk, Magdalena Fularczyk, Iga Baumgart-Witan i Anna Brożek. Wyjątkowa lekcja ma przekonać młode dziewczyny, że nie warto opuszczać zajęć wychowania fizycznego. Ma na celu zmotywowanie uczennic w dążeniu do wyznaczonych celów i szacunku w podejściu do drugiego człowieka. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 i weźmie w nim udział prawie 300 dziewcząt.
    Szczegółowe informacje znajdziesz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu,  al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.