Przypominamy, piłkarska reprezentacja Polski ponownie zagra w Inowrocławiu. Prezydent Miasta Inowrocławia zaprasza 8 października br. na Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2, gdzie rozegrane zostaną 2 mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy U-19 w piłce nożnej.

O godz. 11.00 odbędzie się mecz Macedonia – Irlandia Północna, natomiast o godz. 15.30 wystąpią reprezentacje Słowacji i Polski. Do gry w I rundzie eliminacyjnej przystąpią 52 reprezentacje podzielone na trzynaście czterozespołowych grup. Do kolejnej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy, jedna drużyna spośród zespołów z trzecich miejsc z najlepszym bilansem przeciw czołowym dwóm ze swojej grupy oraz Hiszpania.
Następnie 28 zespołów podzielonych na siedem grup zmierzy się wiosną 2017 roku w Elite Round. Awans do turnieju głównego, który odbędzie się w Gruzji, wywalczą zwycięzcy grup. Kibiców, którzy przyjdą na mecze w Inowrocławiu czekają nie tylko sportowe emocje, ale także możliwość wygrania super nagród. W przerwie meczu Słowacja – Polska do zdobycia będzie 6 setów piłkarskich (torba, piłka, koszulka reprezentacji). Między meczami U – 19 na płycie boiska zaprezentują się też najmłodsi inowrocławscy piłkarze. Odbędzie się mecz pokazowy, w którym zagrają zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej „Mały Piłkarz“ i Akademii Piłkarskiej „Soccer“. Nie może Was tam zabraknąć!