Miło nam poinformować, że zawodnicy inowrocławskiego Klubu Łuczniczego Munin, działającego od czerwca 2015 roku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji wzięli udział w II edycji Zawodów Łuczniczych 3D, które odbyły się 10 września 2016 r. w Dąbrowie.

W licznym gronie 148 uczestników z całej Polski, a także z Litwy i Ukrainy znaleźli się także zawodnicy Archery Club Munin - Eliza Budkiewicz, Tomasz Budkiewicz, Katarzyna Sochaj, Grzegorz Sądel, Artur Smolka, Beata Śmigielska, Jacek Dekowski, Jakub Dekowski, Andrzej Tabaczyński, Maria Tabaczyńska, Hubert Frąszczak, Konrad Frąszczak i Waldemar Nowak. W ciągu kilkugodzinnego turnieju strzelano do figur zwierząt w formacie 3D, wg przepisów federacji IFAA. Największy sukces odniósł Grzegorz Sądel, zdobywając srebrny medal w kategorii dzieci łuków tradycyjnych hunter. To już kolejny medal tego młodego zawodnika (poprzednio zdobył brąz na III Rundzie Zimowych Zawodów Łuczniczych w Grzybowie). Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów odniesionych dzięki wspólnej wielkiej pasji i pracy pod okiem trenerów Artura Smolki      i Joanny Rydzińskiej - Smolki.
    Organizacja skupiająca miłośników łucznictwa tradycyjnego i historycznego od początku istnienia odnosi liczne sukcesy. W listopadzie 2015 r. Katarzyna Sochaj na Zimowych Zawodach Łuczniczych na terenie Grodu w Grzybowie zajęła trzecie miejsce (strzelała z łuku typu hunter).   W styczniu 2016 roku łucznicy z Inowrocławia wzięli udział w drugiej rundzie Zimowych Zawodów Łuczniczych w Grzybowie, gdzie juniorzy Grzegorz Sądel i Katarzyna Sochaj zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce. Inowrocławscy łucznicy z powodzeniem wzięli także udział w trzeciej rundzie Zimowych Zawodów Łuczniczych w Zalasewie. Katarzyna Sochaj zajęła piąte miejsce      w kategorii juniorów. Natomiast w klasyfikacji ogólnej, podsumowującej wszystkie etapy zawodów, Katarzyna Sochaj wywalczyła brązowy medal w kategorii juniorów, a Weronika Maciejczyk w prestiżowej kategorii seniorek w klasie łuków hunter wywalczyła brązowy medal.