26 tenisistów amatorów przez dwa dni 22 i 23 sierpnia br. rywalizowało w Turnieju Par Deblowych o Puchar Dyrektora OSiR. W zmaganiach uczestniczyło 12 par męskich i jedna żeńska. Zawody rozegrane zostały na kortach tenisowych przy ul. Przy Stawku 1. Większość spotkań, przy pięknej pogodzie, odbyło się w sobotę.

O zwycięstwie w turnieju decydowały jednak niedzielne mecze finałowe. Ostatecznie w turnieju głównym I miejsce zajęli ojciec i syn, czyli Marcin i Mikołaj Kopeć, którzy pokonali parę Piotr Chojnacki – Jacek Reich 7:5, 6:4. Trzecie miejsce przypadło braciom – Sławomirowi i Marcinowi Dudziakom po zwycięstwie nad parą Artur Grobelski – Rafał Mańkowski. W turnieju pocieszenia najlepsi okazali się Maciej Jakimiuk i Rafał Uławski, a drugie miejsce zajęła para Aleksander Szoma i Jan Lesikowski. Najlepsze IV pary turnieju głównego otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pucharami nagrodzono także zwycięzców turnieju pocieszenia, a nagrodę specjalną otrzymała też jedyna para żeńska.