W takim razie nie siedź w domu i skorzystaj z oferty, którą właśnie dla Ciebie przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.


    W tym tygodniu na inowrocławian czeka naprawdę dużo atrakcji! Na terenie Basenu Odkrytego przy ul. Świętokrzyskiej 107 w najbliższy piątek tj. 17 lipca o godz. 12.00 odbędzie się Festyn Rodzinny – Bezpieczne Wakacje. Przez zabawę i rekreację będzie można dowiedzieć się, zarówno od funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji jak i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, jak rozsądnie i bezpiecznie spędzić czas podczas wakacyjnego wypoczynku.  Dzieci biorące udział w konkursach sportowo – rekreacyjnych otrzymają nagrody oraz słodkie upominki. Wstęp dla wszystkich osób korzystających z Basenu Odkrytego w dniu 17 lipca będzie bezpłatny.
    W dniu 14 lipca 2015 r. o godz. 17.00 rozpoczyna się Wakacyjna Szkółka Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży na Kortach Tenisowych przy ul. Rakowicza 93. Jest to wspaniała okazja, aby bezpłatnie zapoznać się z tą elitarną dyscypliną sportu pod okiem profesjonalnego trenera. Terminy kolejnych spotkań to 16, 21, 23, 28 i 30 lipca 2015 roku.
    Na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Krzymińskiego 4b o godz. 10.00 w dniu 15 oraz 22 lipca br. odbędą się kolejne rozgrywki w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Natomiast ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi 28 lipca bowiem wówczas rozegrany zostanie finał piłkarskich zmagań.
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Inicjatyw activeXtreme w dniu 17 lipca 2015 r. organizuje zawody wspinaczkowe w Parku Linowym przy ul. Bocznej w pięknym otoczeniu Parku Solankowego. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00. Zawody nie będą przeprowadzane na czas, ale będą posiadać charakter zręcznościowy.
    To jeszcze nie koniec lipcowych atrakcji, ponieważ 24 lipca br. o godz. 10.00 odbędą się Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu w kategorii Open. Tego dnia pływackie umiejętności będzie można zaprezentować na Basenie Odkrytym przy ul. Świętokrzyskiej 107.
    Zapisy na turnieje oraz akcje organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu odbywają się w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, Hala Widowiskowo – Sportowa przy al. Niepodległości 4, telefonicznie pod nr 52 35-55-355 lub mailowo . Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem letnich imprez na stronie internetowej www.osir.inowroclaw.pl.