Czternastu zawodników z kilku miejscowości startowało w Turnieju Singlowym w Tenisie Ziemnym w kategorii open, który odbył się na kortach przy ul. Przy Stawku 1 w Inowrocławiu. Największą niespodzianką zawodów zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji była przegrana faworyta zmagań Marcina Kopcia z Jarosławem Prillem 6:1, 3:6, 8:10.

W półfinałach Karol Tomaszewski pokonał Prilla 6:3, 4:6, 11:9, a Adam Michalski wygrał z Tomaszem Buzalskim 6:3, 6:0. W finale Michalski zwyciężył Tomaszewskiego 6:0, 1:6, 6:1. Trzecie miejsce zajął Prill, a czwarty był Buzalski. W finale turnieju pocieszenia Kopeć okazał się skuteczniejszy od Tomasza Kamionki 6:4, 6:3. Czterech najlepszych graczy otrzymało puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR.