Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 w dniu 28 marca br. rozpoczęła się kolejna już edycja Ogólnopolskiej akcji „BiegamBoLubię. Organizatorami spotkań w naszym mieście są: Fundacja Wychowanie Przez Sport i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zajęciach, które w minioną sobotę odbywały się pod czujnym okiem trenera lekkiej atletyki udział wzięło 35 uczestników, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności biegowe, sprawnościowe, koordynacyjne oraz gimnastyczne. Otwarciu nowego sezonu biegowego w Inowrocławiu towarzyszyło badanie zdrowia przeprowadzone przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria. Osoby, które w tym dniu pojawiły się na stadionie mogły skorzystać z  badania ciśnienia krwi i tkanki tłuszczowej. W każdy czwartek w radiowej Trójce można też posłuchać audycji „BiegamBoLubię”.
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zachęca wszystkich miłośników biegania do uczestnictwa w akcji bowiem jest to impreza cykliczna, która począwszy od minionego weekendu będzie odbywać się w każdą sobotę w godzinach od 9.30 do 10.45. Zapraszamy.