Zakończyły się zapisy do największej amatorskiej imprezy pływackiej w Polsce – Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA na stronie www.otylida.pl. Jednak dla osób chcących wziąć udział istnieje możliwość zapisania się w dniu imprezy do godz. 17.00 w kasie Krytej Pływalni „Delfin przy ul. Wierzbińskiego 11. 

Opłata za udział  w II Ogólnopolskim Maratonie Pływackim wynosi 10 zł od uczestnika i jest wnoszona przy zapisie. Nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w maratonie. Maraton odbędzie się w 32 krytych pływalniach  z 28 lutego br. na 1 marca br. Patronem tego przedsięwzięcia jest  najlepsza polska pływaczka wszech czasów – Otylia Jędrzejczak. Na każdej z pływalni nagrodami i dyplomami z autografem Otylii Jędrzejczak uhonorowani zostaną najmłodsi i najstarsi  uczestnicy maratonu, oraz pływacy, którzy przepłyną najdłuższy dystans. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej imprezie.
W związku z ,,Otyliadą 2015" Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że z  Krytej Pływalni ,,Delfin" klienci nie będą mogli korzystać w dniu 28 lutego br. w godzinach od 17.00 do 22.00