Wczorajszy dzień jest już historią. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w Wielkiej Orkiestrze na sportowo. Dzięki za hojność oraz za dobrą zabawę podczas sportowej rywalizacji. Było Was dużo! Przypominamy, że zwycięską drużyną podczas turnieju siatkarskiego został Volley Team pokonując w meczu finałowym MZ TKKF.

Kapitanowie drużyn z rąk Prezydenta odebrali zwycięskie trofea. Silny wiatr nie sprzyjał biegaczom, mimo wszystko wytrwała czterdziestka biegała na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Wśród nich m.in. prezes Cuiavii, zawodnicy klubu oraz koszykarze Domino Inowrocław i młodzież z Miejskiego Klubu Sportowego.
Tradycją stał się mecz hokeja na lodowisku „LODOLANDIA”. W zmaganiach brały udział dwie drużyny Inowrocławskiego Towarzystwa Hokejowego. Zwyciężyła drużyna nr 1 z wynikiem 6:5 i otrzymała Puchar Prezydenta Inowrocławia.
Wodny Park może być dumny z frekwencji dzięki, której rekordową kwotę przekażemy z innymi środkami finansowymi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Mamy nadzieję, że imprezy sportowe mają duży udział w akcji Jurka Owsiaka i w przyszłym roku kolejny raz przyłączymy się do niej. DO ZOBACZENIA ZA ROK! SIEMA