Około 70 zawodników rywalizowało w Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich!
Zawody rozegrane zostały w Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu we wtorek 18 listopada br. Zgłosiło się do nich 7 drużyn z Inowrocławia, Kościelca i Pakości.

W imprezie brały udział osoby, które nie ukończyły 18 roku życia. Do półfinałów awansowali zwycięzcy 2 grup eliminacyjnych. W pierwszym półfinale „Tempus“ pokonał 2:1 zespół Gimnazjum nr 4. W drugim „FC Po Nalewce“ wygrali 3:0 z zespołem „FC Miśki“. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem najmłodszej ekipy z Gimnazjum nr 4, która 2:0 pokonała „FC Miśki“. W finale „Tempus“ w takich samych rozmiarach okazał się lepszy od zespołu „FC Po Nalewce“. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze ekipy pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.  Na uczestników sobotnich zmagań piłkarskich czekał też słodki poczęstunek. Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.