28 tenisistów amatorów przez dwa dni 23 i 24 sierpnia br. rywalizowało w Turnieju Par Deblowych o Puchar Dyrektora OSiR. W zmaganiach uczestniczyło 13 par męskich i jedna mieszana. Zawody rozegrane zostały na kortach tenisowych przy ul. Przy Stawku 1.

Większość spotkań, przy pięknej pogodzie, odbyło się w sobotę.  O zwycięstwie w turnieju decydowały jednak niedzielne mecze finałowe. Ostatecznie w turnieju głównym I miejsce zajęli Daniel Walerowicz i Przemysław Pawlak, którzy pokonali parę Rafał Mańkowski i Marek Żychski 6:2, 6:4. Trzecie miejsce przypadło Marcinowi i Mikołajowi Kopciom po zwycięstwie nad braćmi Sławomirem i Marcinem Dudziakami 6:3, 6:0. W turnieju pocieszenia najlepsi okazali się Aleksander Szoma i Jacek Reich, a drugie miejsce zajęła para Tomasz Buzalski – Michał Gawlak. Najlepsze IV pary turnieju głównego otrzymały puchary i nagrody rzeczowe. Pucharami nagrodzono także zwycięzców turnieju pocieszenia.