Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu włącza się w  wyjątkową imprezę pływacką pod nazwą „OTYLIADA 2014” - ogólnopolski nocny maraton pływacki, w którym może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i płeć. Celem imprezy jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportu mającej wpływ na prawidłowy rozwój człowieka, jego kondycję i samopoczucie. Patronem zawodów jest mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak. W Inowrocławiu wielkie pływanie odbędzie się w obiekcie Krytej Pływalni Wodny Park  od godz. 18.00 dnia 1 marca 2014r., a zakończy nad ranem 2 marca br. o godzinie 6.00.
Udział w imprezie po zgłoszeniu kandydatury na stronie internetowej http://otyliada.pl/zgloszenie i uiszczeniu opłaty w wysokości 10 zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu włącza się w  wyjątkową imprezę pływacką pod nazwą „OTYLIADA 2014” - ogólnopolski nocny maraton pływacki, w którym może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i płeć. Celem imprezy jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportu mającej wpływ na prawidłowy rozwój człowieka, jego kondycję                   i samopoczucie. Patronem zawodów jest mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak. W Inowrocławiu wielkie pływanie odbędzie się w obiekcie Krytej Pływalni Wodny Park  od godz. 18.00 dnia 1 marca 2014r., a zakończy nad ranem 2 marca br. o godzinie 6.00.
Udział w imprezie po zgłoszeniu kandydatury na stronie internetowej http://otyliada.pl/zgloszenie i uiszczeniu opłaty w wysokości 10 zł.