W dniu 24 września br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się zawody rowerowe pod nazwą ,,Inowrocławski Czar Dwóch Kółek".

Sędzią głównym był Pan Marek Leśniewski - polski kolarz, sześciokrotny mistrz Polski, dwukrotny olimpijczyk, zwycięzca Tour de Pologne.
Do rywalizacji stanęło około 100 uczestników ze szkół podstawowych w Inowrocławiu.  Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki z rąk Pana Ryszarda Brejzy Prezydenta Miasta Inowrocławia, Pana Wojciecha Piniewskiego Zastępcy Prezydenta  oraz sędziego głównego. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo.
W eliminacji grupowej pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika, na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich, trzecie natomiast przypadło Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.