Ponad 400 młodych lekkoatletów rywalizowało podczas finałowych zawodów Drużynowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Inowrocławiu.

W niedzielę 8 września br. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków rozegrano aż 29 konkurencji. Blisko 5 – godzinne zmagania pozwoliły wyłonić najlepsze kluby lekkoatletyczne naszego województwa w obecnym sezonie. Zwyciężył zespół WKS Zawisza Bydgoszcz. Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny GKS Olimpia Grudziądz, BKS Bydgoszcz, MLKS Nadwiślanin Chełmno i MKL Toruń. Szóstą lokatę zajął Miejski Klub Sportowy Inowrocław. Zawodnicy MKS-u wywalczyli czołowe lokaty w kilku konkurencjach. Józefina Bętkowska i Krzysztof Kędzierski zajęli w konkursie pchnięcia kulą trzecie miejsca. Jakub Lewandowski  był drugi w biegu na 110 metrów przez płotki. Na drugim miejscu uplasowali się także: Marcin Wiśniewski w konkursie rzutu oszczepem, Paweł Ciosmak w rzucie dyskiem i Norbert Kobielski w skoku wzwyż. Kamil Litewka zwyciężył w konkursie skoku o tyczce. Na czternastej pozycji w klubowej rywalizacji znalazł się UKS Czwórka Inowrocław. Sklasyfikowano ogółem 16 zespołów. Finał Drużynowych Mistrzostw Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz Kujawsko – Pomorski Związek Lekkiej Atletyki.