Rozegrano Turniej Tenisa Stołowego w ramach „Wakacji z OSiR 2013”.

Zawody odbyły się w środę 7 sierpnia br. w małej sali Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu. Rywalizacja, do której przystąpiło 14 zawodników trwała blisko 3 godziny. Wśród grających byli amatorzy i zawodnicy klubów z naszego regionu. Rozgrywki przebiegały w dwóch kategoriach wiekowych: do 15 lat i open. W młodszej kategorii zwyciężyła Weronika Hermanowska przed Justyną Błaszak i Jakubem Kędzierskim. W kategorii open rozgrywki przebiegały najpierw w dwóch grupach. Do fazy finałowej awansowały po dwie osoby z każdej grupy. Finałowa czwórka ponownie zagrała systemem „każdy z każdym”. Zwyciężczynią okazała się zawodniczka IKTS Noteć Inowrocław – Katarzyna Palacz, która wygrała wszystkie 6 turniejowych meczów. O zajęciu drugiej lokaty zdecydował mecz pomiędzy młodą zawodniczką Noteci – Joanną Dudą i Andrzejem Kontowiczem. Mimo, iż w pierwszej fazie turnieju Joanna pokonała Pana Andrzeja, to jednak w fazie finałowej doznała porażki i zajęła ostatecznie trzecie miejsce. Najlepsi zawodnicy Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanego przez Ośrodek Sporu i Rekreacji w Inowrocławiu otrzymali dyplomy i puchary, a wszyscy uczestnicy bezpłatne wejściówki do Krytej Pływalni „Wodny Park”.