W sobotę 20 kwietnia 2013 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Inowrocławiu odbyły się XI Amatorskie Mistrzostwa Kobiet w Siatkówce pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy. W turnieju wystąpiło 7 zespołów z naszego regionu.

Drużyny najpierw zagrały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Pierwsze miejsce w grupie A wywalczyły zawodniczki drużyny Belfer Inowrocław, natomiast  w grupie B Lejdis Radziejów. W trakcie rywalizacji o czołowe lokaty pozostałe drużyny zagrały spotkania o poszczególne miejsca w turnieju. W meczu o 3 miejsce spotkały się drużyny  z Kruszwicy w którym Matagati pokonały Grześki 2:0. Pozycję 5 zajęła ekipa Anawa Dobre. Miejsce 6 wywalczyła drużyna Team Ciechocinek. Ostatnią pozycję zajęła drużyna OSiR Inowrocław. W meczu finałowym zawodniczki Belfer Inowrocław pokonały drużynę Lejdis Radziejów 2:0. Po zakończeniu XI Amatorskich Mistrzostw Kobiet  w Siatkówce przyznano też nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodniczek poszczególnych zespołów. Upominki ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu otrzymały: Magdalena Czekajewska - Wojciechowska (Belfer Inowrocław), Aneta Błażuk (OSiR Inowrocław), Małgorzata Kaźmierczak (Anawa Dobre), Aniela Kuźnicka (Matagati Kruszwica), Barbara Syryczyńska (Grześki Kruszwica), Renata Krzewińska (Lejdis Radziejów), Irena Kobeszko (Team Ciechocinek). Organizatorzy mistrzostw przygotowali dla wszystkich zawodniczek pyszne słodkości oraz ciepły posiłek.