Blisko 150 zawodników rywalizowało w dwudniowym turnieju halowej piłki nożnej w ramach „Sportowych Ferii z OSiR 2013”. Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo -  Sportowej przy al. Niepodległości 4. Do zawodów zgłosiło się łącznie 19 drużyn. W piątek 18 stycznia br. rozgrywane były mecze grupowe. We wtorek 22 stycznia br. dokończona została faza grupowa i po dwa najlepsze zespoły z każdej z 4 grup przystąpiły do fazy finałowej turnieju. Zespoły grały w tej części zawodów systemem pucharowym. Ostatecznie do finału awansowały zespoły: „Blue Brothers”, który składał się z zawodników Goplanii Inowrocław i „Czego nie wiesz”, w którego składzie występowali piłkarze Cuiavii Inowrocław. Po wielogodzinnych zmaganiach turniejowych, więcej sił zachowali zawodnicy zespołu „Czego nie wiesz” i wygrali finał 4 : 1. W meczu o III miejsce drużyna pod nazwą „Mocy przybywaj” pokonała „Dream Team” 1 : 0. Trzy najlepsze zespoły rywalizujące w dwudniowym turnieju halowej piłki nożnej w ramach „Sportowych Ferii z OSiR 2013” otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy tej imprezy, niezależnie od wyniku sportowego swojej drużyny, spędzili dwa dni ferii pełnych wrażeń, emocji i zdrowej rywalizacji.