W miniony piątek tj. 19 października 2012 roku swoje umiejętności piłkarskie na parkiecie Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu prezentowali przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza.

Rozegrane zostały dwa spotkania drużyn Ministrantów i Lektorów. W pierwszym spotkaniu Ministranci Dekanatu I pokonali Ministrantów Dekanatu II wynikiem 3:1. W drugim spotkaniu Lektorzy Dekanatu I zremisowali z Lektorami II 4:4. Po serii rzutów karnych lepsi okazali się Lektorzy Dekanatu I wygrywając 3:1. Najważniejsza nie była jednak sportowa rywalizacja lecz wsparcie Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Nie zabrakło również akcentów artystycznych. Inowrocławskiej publiczności zaprezentowały się zespoły wokalne tj.: zespół  dziecięcy "Błękit" oraz zespół młodzieżowy „Sonores” pod kierownictwem Pana Remigiusza Kuźminskiego ze studia piosenki Kujawskiego Centrum Kulturyw Inowrocławiu.
W imieniu organizatorów i drużyn biorących udział w meczu składamy szczególne podziękowania Panom Piotrowi i Maciejowi Jóźwiakom za przygotowanie poczęstunku dla zawodników i ufundowanie tortu dla zwycięzców.