Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu zaprasza wszystkich uczestników „Biegu po zdrowie” na spotkanie połączone z ceremonią wręczenia trofeów i nagród dla najlepszych biegaczy. Tym razem zaplanowano zorganizowanie tej uroczystości w iście wakacyjnym klimacie, a mianowicie na terenie niedawno powstałego grillowiska w Parku Solankowym.
Akcja „Bieg po zdrowie” trwała przez miesiąc. Wzięło w niej udział ponad 100 osób, wśród których systematycznie biegało 40 osób w różnym wieku. Dorośli i mali mieszkańcy miasta spotykali się codziennie od poniedziałku do piątku na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Premiowana była przede wszystkim systematyczność. Dlatego do klasyfikacji generalnej zaliczona została ilość ukończonych okrążeń oraz frekwencja w czasie trwania akcji.
Podsumowanie „Biegu po zdrowie” połączone ze wspólnym grillowaniem odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2012 roku w godzinach od 18.00 do 20.00 na terenie grillowiska w Parku Solankowym. Raz jeszcze zapraszamy wszystkich uczestników akcji.