44 uczestników z Inowrocławia, Gniewkowa, Janikowa, Bydgoszczy, Kłocka, Kościerzyny i Sosnowca wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanym w ramach „Wakacji z OSiR 2012”. Zawody odbyły się we wtorek 21 sierpnia br.  w małej sali Hali Widowiskowo – Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu. Rywalizacja trwała 4 godziny. Wśród grających byli amatorzy, zawodnicy klubów z naszego regionu oraz reprezentanci Polski, którzy   w Inowrocławiu przygotowują się do występu na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich Londyn 2012. Rozgrywki przebiegały w dwóch kategoriach wiekowych: do 15 lat i open. W młodszej kategorii zwyciężyła zawodniczka Noteci Inowrocław Julia Szymczak, która w finale pokonała Patryka Nowaka z Gniewkowa 11:2, 11:9, 13:11. Trzecie miejsce zajęła Sylwia Skocińska z Sosnowca po zwycięstwie nad Sebastianem Suchockim z Gniewkowa 9:11, 11:5, 11:4, 11:9. W kategorii open w finale spotkały się dwie zawodniczki I – ligowej Noteci Inowrocław. Po trzech zaciętych setach Agata Kaszuba pokonała Katarzynę Palacz 11:9, 14:12, 11:8. W meczu o trzecie miejsce Marcin Knopik z Kościerzyny wygrał 8:11, 11:4, 11:6, 4:11, 11:8 z Damianem Skocińskim z Sosnowca. Najlepsi zawodnicy Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanego przez Ośrodek Sporu i Rekreacji w Inowrocławiu otrzymali dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe. Pamiątkowe statuetki wręczono też: 59 – letniemu Kazimierzowi Rogalskiemu z Janikowa, który okazał się najstarszym uczestnikiem zawodów i najmłodszemu zawodnikowi imprezy 8 – letniemu  Bartoszowi Zakrzewskiemu z Gniewkowa.