Łukasz Piechnik został najlepszym strzelcem w Inowrocławiu. Zdecydował o tym Wakacyjny Turniej Rzutów do Kosza, który odbył się 24 lipca br. na placu przed Halą Widowiskowo – Sportową przy al. Niepodległości 4. Uczestnicy rywalizowali w kategorii wiekowej do 16 lat. Zawodnicy wykonywali po 2 serie, które składały się z 3 rzutów osobistych za jeden punkt i jednego rzutu za 3 punkty (zza linii 6,75). Wygrał zawodnik, który uzyskał największą liczbę punktów po dwóch seriach. Okazał się nim Łukasz Piechnik, który zdobył 7 punktów. Po 5 punktów uzyskali Łukasz Olechowicz i Szymon Olechowicz i o zajęciu pozostałych miejsc na podium zadecydowała dogrywka. Wygrał ją Łukasz, który zajął ostatecznie drugie miejsce a Szymon musiał zadowolić się trzecią lokatą. Trzej najlepsi strzelcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Ciekawostką jest to, że w Turniejach Rzutów do Kosza organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w przeszłości brali udział zawodnicy, którzy grają obecnie w klubach ekstraklasy czy I ligi jak choćby Krzysztof Szubarga czy Dawid Adamczewski.