W dniach 19-20 maja 2012 r. odbędzie się kolejna edycja Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej.

Ta cykliczna impreza to coroczna prezentacja dokonań lokalnych podmiotów gospodarczych z branży produkcyjnej i usługowej. Daje ona nie tylko możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów, ale przede wszystkim umożliwia mieszkańcom miasta i okolic zapoznanie się z ofertą oraz kierunkami rozwoju firm z naszego regionu, ich osiągnięciami i sukcesami.


Już po raz szesnasty organizowany jest także konkurs „Najlepszy Produkt Roku", którego celem jest m.in. wyróżnienie i promocja produktów lub usług z regionu inowrocławskiego, promowanie wizerunku zaangażowanych firm przyczyniających się do rozwoju regionu, a także przekonanie mieszkańców do produktów wytworzonych lokalnie, w oparciu o lokalne surowce i cechujących się wysoką jakością. Nagroda główna w konkursie to 10.000 złotych na promocję zwycięskiego produktu i firmy oraz prezentacja w informatorze „Nasze Miasto Inowrocław" i na stronie internetowej Urzędu Miasta Inowrocławia www.inowroclaw.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie należy przesłać do Wydział Inwestycji, Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Inowrocławia do 10 maja 2012 r. Informacje o konkursie: tel. 52 35 55 235, rozwoj [AT] inowroclaw [DOT] pl.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu (Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez, pokój nr 221, II piętro, tel. 52 35 55 355).
Uczestnicy, którzy dokonają zgłoszenia do 4 maja br., zostaną zaprezentowani na łamach Biuletynu Wystawy, dystrybuowanego do mieszkańców, a także dostępnego podczas imprezy. Pierwszych 10 zgłoszonych wystawców, którzy rozpoczęli działalność w po 1 stycznia 2011 roku, może liczyć na bezpłatne standardowe stoisko, którego koszt sfinansuje Miasto Inowrocław.
W tym roku, dzięki poczynionym zmianom organizacyjnym, udało nam się znacznie obniżyć koszt udziału w tej imprezie.

Organizatorzy

 

 

 

DO POBRANIA