Doskonałą i jedną z ostatnich okazji do poczynienia zakupów będzie niewątpliwie niedziela handlowa, która przypada w tym roku na dzień 18 grudnia. Tego dnia sklepy nie będą jedynymi miejscami, gdzie inowrocławianie będą mogli zrobić jedne z ostatnich zakupów. Również inowrocławski Rynek zapełni się stoiskami handlowymi, oferując między innymi produkty przybliżające nam magię Świąt Bożego Narodzenia.

 

Wystawcy z całego regionu potwierdzili udział w Kiermaszu Świątecznym, podczas którego będzie można nabyć m.in. ozdoby świąteczne, hafty, zabawki, choinki, produkty naturalne i wiele innych rzeczy. Podczas kiermaszu mieszkańcy naszego miasta będą mogli zjeść ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla. Inauguracja nastąpi o godz. 10.00, a o godz. 15.00 Kiermasz Świąteczny dobiegnie końca.

Będzie to pierwszy Kiermasz, ale z pewnością wyjątkowy, z uwagi na czas odbywania i różnorodność proponowanych produktów. Prezydent Miasta Inowrocławia zaprasza więc do udziału w nim i zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą handlowców.