W weekend, na kortach tenisowych w Solankach 32 tenisistów amatorów rywalizowało w Turnieju w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych do 16 lat, do 45 lat oraz powyżej 45 lat.

W najmłodszej kategorii triumfował Mateusz Zdziebliński, tuż za nim był Tymoteusz Gawlik. Trzecia pozycja przypadła Marcie Ślizanowskiej, a czwarte miejsce zajęła Julia Uławska. W kategorii do 45 lat,  zwyciężył Bartosz Hys drugie miejsce zdobył Tomasz Buzalski, kolejne miejsca zajęli Maciej Drabikowki i Mateusz Kruk. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono także zwycięzcę w kategorii powyżej 45 lat, którym okazał się Marek Olszanowski. Tuż za nim był Janusz Halak, a kolejne miejsca zajęli Karol Tomaszewski i Rafał Grodziński. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.