10 lipca 2021 r. zlokalizowany tuż obok Hali Widowiskowo-Sportowej Plac Imprez zmieni się w tropikalną plażę! A jeśli plaża to musi być woda! Będzie!!! Strefa aktywności wodnych na lądzie z pewnością mile zaskoczy uczestników "Aloha SUP-er Day"! Co oznacza S.U.P.? To skrót od Stand Up Paddle i określa sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy pagaja.


    Specjalnie dla Was zbudujemy basen o wymiarach 29 m x 9 m, żebyście mogli zapoznać się z tajnikami tej dyscypliny. Miłośnicy rywalizacji, zarówno ci młodsi jak i starsi, wezmą udział w S.U.P. Racer na zaaranżowanym wodnym placu przeszkód. Ci którzy zapragną nowych wyzwań i pozytywnie uzależniających emocji, poćwiczą koncentrację i rozciągną mięśnie na zajęciach S.U.P. JOGA. W ramach zorganizowanej S.U.P. Akademii chętni poznają zalety surfingu z wiosłem.
        Druga atrakcja to ślizg o długości 30 m, który służy do skimboard-u, czyli sportu  polegającego na wykonaniu możliwie jak najdłuższego ślizgu na desce po cienkiej warstwie wody na specjalnie przygotowanym torze. Uczestnicy "Aloha SUP-er Day" będą mieli okazję przekonać się jakich wrażeń dostarcza ta dyscyplina sportu. Wezmą też udział w szkoleniach, zabawach i konkursach, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Niezapomnianych wrażeń będzie można szukać w strefie trenażerów ruchu, a także podczas zabawy latawcami. Celem jest zaprzyjaźnienie się z wiatrem i sposobem jego wykorzystania
w sportach wodnych. Może po takich doświadczeniach rozpoczniesz swoją przygodę z kitesurfingiem? Całości towarzyszyć będzie energetyczna muzyka DJ.
        Podczas gdy jedni będą oddawać się zabawie, inni mogą relaksować się w specjalnie zaaranżowanej "chill strefie". W otoczeniu palm będzie można odpocząć na leżaku lub hamaku, chroniąc się przed słońcem pod hawajskim parasolem. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje tego dnia! Przyjdź i przekonaj się sam!
    Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail:marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.

Plakat Aloha