Już od 1 listopada 2020 r. zapraszamy wszystkich biegaczy do wzięcia udziału w IV Biegu Niepodległości. Mile wspominamy poprzednie edycje, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników biegu, jak i dopingującym im kibiców.

W tym roku nie możemy spotkać się tłumnie na starcie, ale każdy z nas może zamanifestować swój patriotyzm poprzez udział w biegu wirtualnym. Do 15 listopada 2020 r. pokonaj 5-cio kilometrowy dystans na dowolnie wybranej trasie, a następnie prześlij nam zrzut ekranu z dowolnej aplikacji biegowej oraz swoje zdjęcie. 200 uczestników otrzyma pamiątkowy medal! Zapraszamy wszystkich, którzy ukończą 16 lat do czasu rozpoczęcia biegu. Razem, choć każdy indywidualnie, uczcijmy rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo!
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w biurze zawodów, które znajduje się w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.

 

plakat wirtualny bieg niepodległości 2020