Na koniec wakacji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu organizuje Mistrzostwa Inowrocławia Street Workout pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Zawody odbędą się 30 sierpnia 2020 r. o godz. 11.00 w Parku Street Workout przy ul. Bocznej. O godz. 10.00 nastąpi weryfikacja uczestników. Przypomnijmy, street workout to aktywność polegająca na wykorzystaniu elementów zabudowy miejskiej do ćwiczeń opartych głównie o kalenistykę – wykorzystanie własnej masy ciała. Mistrzostwa odbywać się będą w kategorii open i zostaną rozegrane w dwóch konkurencjach: freestyle i siłowa.
    Zapisy przyjmowane będą do 28 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4  w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez, pokój 226 oraz przed rozpoczęciem zawodów. Najlepsi uczestnicy otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich sympatyków kalenistytki!
    Szczegółowe informacje  na portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez.