Zawody odbyły się w małej sali Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4 w Inowrocławiu w ramach "Aktywnych Wakacji z OSiR 2020". Rywalizacja, do której przystąpiło 31 zawodników, trwała blisko cztery godziny. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: do 15 lat i open w systemie pucharowym tzw. rosyjskim. Zawodnicy dali popis ogromnej koncentracji, szybkości reakcji i koordynacji ruchowej. W młodszej kategorii zwyciężył Wojciech Szymczak przed Wiktorią Przybytkowską i Klarą Lemańską. Zwycięzcą kategorii open został Marcin Woskowicz. Druga lokata przypadła Jackowi Zawackiemu, natomiast Szymon Dąbrowski zajął trzecie miejsce. Najlepsi zawodnicy Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji otrzymali dyplomy, puchary i nagrody.