Dwadzieścia pięć drużyn w trzech kategoriach rywalizowało w turnieju Kujawsko – Pomorskie 3x3 Basket Cup, Inowrocław Open pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Zawody rozegrano na specjalnie przygotowanych boiskach na placu przed Halą Widowiskowo – Sportową. W kategorii OPEN triumfowały Sokoły 3x3. Drugie miejsce zajęli SKY TATTOO RADOM. Trzecie miejsce dla drużyny Walenie w Basenie. Najlepszym koszykarzem turnieju został wybrany Kuba Orłowski.

W kategorii U13 zwyciężył zespół Mazowsze Team, który pokonał w finale Diabły Tasmańskie. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Nitro-Chem Regnum.
MVP – Błażej Czapla
W kategorii U17 wygrali zawodnicy Pink Panteras. Za nimi uplasowali się Triple Rain i Mobbyn Rangers.