Zakończyliśmy cykl turniejów dla drużyn amatorskich Mini EURO. W tym roku rywalizacja toczyła się na trzech stadionach. Finał rozegrano na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Krzymińskiego 4b z uwzględnieniem punktów wywalczonych wcześniej.

Zwycięską drużyną finałowego turnieju Mini EURO została „Finlandia“, która w finale pokonała „Belgię“ 4:3. W meczu o 3 miejsce „Portugalia“ wygrała z „Rosją”. Zwycięzcami całych rozgrywek okazali się zawodnicy „Finlandii”, którzy zdobyli łącznie 46 punktów. Ekipa „Belgii” uplasowała za ich plecami z 35 punktami, a trzecia lokata przypadła drużynie „Portugalii”. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.