Za nami trzeci turniej eliminacyjny Mini EURO. Tym razem areną piłkarskich zmagań było boisko boczne Stadionu Miejskiego III przy ul. Rakowicza 93. Rozgrywki ponownie przyciągnęły bardzo wielu młodych graczy. Zwycięską drużyną trzeciego turnieju Mini EURO została „Finlandia“, która w finale pokonała „Belgię“ 3:0. W meczu o 3 miejsce „Portugalia“ wygrała z „Czechami“ 1:0. Po dzisiejszym turnieju na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej umocniła się reprezentacja „Finlandii“.

Już za tydzień na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbędzie się finałowy turniej Mini EURO. Zaczynamy o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail:marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.