Plakat z imprezami Wakacje z OSiR 2020

Wakacje za pasem! Już dziś sprawdź ofertę Ośrodka Sportu i Rekreacji i zaplanuj sobie aktywny wypoczynek. W lipcu do wyboru wiele ciekawych i bezpłatnych akcji oraz zawodów sportowych. Do waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku oddajemy Halę Sportową przy ul. Rakowicza 93, małą salę Hali Widowiskowo – Sportowej oraz stoły do tenisa stołowego.

Zapraszamy także na Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków, aby wziąć udział w akcji „Bieg po zdrowie – zrób formę z OSiR“. Codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 18.00 do godz. 19.00, odbywać się będą zajęcia z trenerem, który wprowadzi Cię w arkana biegania. Przy okazji „robienia formy“ możesz wygrać cenne nagrody!!!

Dla miłośników piłki nożnej mamy fantastyczną ofertę uczestnictwa w Mini Euro, czyli cyklu turniejów rozgrywanych na różnych inowrocławskich stadionach. Będzie można sprawdzić się również w sportach indywidualnych - rozegrane zostaną „Zawody w minigolfa“ oraz „Turniej Singlowy w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy“.

A to nie wszystkie atrakcje. Chcesz nauczyć się pływać lub strzelać z łuku? Zapisz się na naukę pływania dla dzieci w Krytej Pływalni „Wodny Park“ i do Szkółki Łuczniczej odbywającej się na Stadionie Miejskim III przy ul. Rakowicza.

Pod koniec lipca zapraszamy na Piłkarski Festyn Rodzinny, który obfitować będzie w moc atrakcji związanych z tematyką piłkarską. W ramach festynu na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz piłkarski pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy,w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. Sportowe emocje gwarantowane! Zachęcamy do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing.