OSiR Wydarzenia

Aktywne Ferie z OSiR

włącz .

Już niedługo rozpoczynają się ferie zimowe! Nie siedź w domu tylko aktywnie spędź ten okres. Chcesz nauczyć się jeździć na łyżwach? Na Lodolandii o 17:00 dajemy darmowe lekcje. Masz ochotę nauczyć się karate?

O 13:00 na małej sali gimnastycznej w Hali Widowiskowo-Sportowej pokażemy podstawy. Nie umiesz pływać? Nauka pływania dla dzieci w Wodnym Parku o 12:00. Wolisz gry zespołowe? Mamy w planach turniej koszykówki oraz dwa piłki nożnej! Na kuligi z ogniskiem też jesteśmy gotowi, do pełni szczęścia brakuje nam tylko śniegu. A to nie wszystkie atrakcje, które dla was przygotowaliśmy. Szczegółowy harmonogram Aktywnych Ferii na stronie www.osir.inowroclaw.pl. Masz pytania? Pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń pod numer 52 355 53 55. Zapraszamy!

W piatek, przed feriami, zapraszamy na pokaz „Bezpieczne Ferie”. Przyjdź nad stawek w Parku Solankowym i zobacz m.in. techniki: wyciągania człowieka gdy załamie się pod nim lód i samoratownictwa oraz poduszkowiec WOPR w akcji. Zaczynamy od godz. 11.00(impreza uzależniona jest od warunków atmosferycznych).

CPOP