W miniony weekend przy pięknej majowej pogodzie blisko 30 tenisistów rywalizowało w Turnieju w Tenisie Ziemnym dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. W pierwszym dniu rozgrywki zakończyli najmłodsi uczestnicy w kategorii do 12 lat, gdzie zwyciężyła Marta Ślizanowska tuż przed Dominiką Szymańską. Trzecie miejsce na podium zajął Mateusz Zdziebliński. Drugiego dnia w kategorii do 14 lat pierwsze miejsce wywalczył Jakub Piątkowski w starciu z Mateuszem Krukiem. Trzecie miejsce zdobył Paweł Filipiak pokonując Bartosza Gołębiewskiego. Najwięcej emocji dostarczył finał kategorii open, w którym zwyciężył Adam Michalski po zaciętym meczu z Tomaszem Buzalskiem. Na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Kamionka pokonując Andrzeja Zonenberga. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.