IX Półmaraton na trasie Kruszwica – Inowrocław zajął 2 miejsce w kategorii „najlepsza impreza biegowa na dystansie półmaratonu”, podczas II Bydgoskiej Gali Imprez Biegowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Najlepsze zeszłoroczne biegi w naszym województwie wybierali internauci w głosowaniu, które rozpoczęło się 14 stycznia br. Bieg Piastowski zdobył 15,6 % głosów i ustąpił tylko PKO Bydgoskiemu Festiwalowi Biegowemu, który otrzymał 18,5 % wsparcie. Podczas gali w kinie Helios wyróżniono imprezy biegowe łącznie w 12 kategoriach. Przypomnijmy, w zeszłym roku Bieg Piastowski zajął w swojej kategorii 6 miejsce zdobywając wyróżnienie. Teraz jesteśmy na podium! Dziękujemy wszystkim internautom, którzy głosowali na nasz półmaraton!