Dwunastu zawodników startowało w Turnieju Singlowym w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora OSiR. Ze  względu na złe warunki atmosferyczne pierwszego dnia zawody odbyły się na Krytych Kortach Tenisowych przy ul. Rakowicza 93.

Rozegrano tam fazę grupową oraz ćwierćfinały. Decydująca faza Turnieju odbyła się w niedzielę na kortach Tenisowych przy ul. Przy Stawku 1.  W półfinałach Maciej Drabikowski pokonał Aleksandra Szomę 6:2, 6:3, a Jarosław Prill wygrał z Tomaszem Buzalskim 6:3, 6:4. Finał należał do Prilla, który w meczu z Drabikowskim triumfował  6:4, 6:3. Ostatnie miejsce na podium zajął Buzalski, a czwarty był Szoma W finale turnieju pocieszenia Rafał Uławski okazał się skuteczniejszy od Macieja Jakimiuka 6:3, 5:7, 14:12. Czterech najlepszych graczy otrzymało puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez OSiR.