Zakończyło się już przyjmowanie zgłoszeń do udziału w VIII Parafiadzie Archidiecezji Gnieźnieńskiej o Puchar Prymasa Polski i Prezydenta Miasta Inowrocławia. Impreza zaplanowana jest w daniach 2 – 3 maja br.

 

Ostatecznie zgłosiły się aż 26 parafie z całej Archidiecezji. Zespoły startujące w zawodach sportowych i wiedzowych składać się będą z osób zamieszkałych na terenie danej parafii. W piątek 13 kwietnia przeprowadzono losowanie grup eliminacyjnych w poszczególnych konkurencjach drużynowych. Wyniki losowania oraz szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie www.parafiada-inowroclaw.pl Miejscem Parafiady będą obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz Teatr Miejski, Muszla Koncertowa i Gimnazjum nr 4.

WYKAZ PARAFII ZGŁOSZONYCH DO KONKURENCJI SPORTOWYCH PARAFIADY 2012

L/P

MIEJSCOWOŚĆ

PARAFIA P.W.

1

GNIEWKOWO

ŚW. MIKOŁAJA I ŚW. KONSTANCJI

2

GNIEWKOWO

NAJŚW.SERCA PANA JEZUSA

3

INOWROCŁAW

CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO

4

INOWROCŁAW

ŚW. DUCHA

5

INOWROCŁAW

ŚW. JÓZEFA

6

INOWROCŁAW

ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI

7

INOWROCŁAW

ŚW. KRZYŻA

8

INOWROCŁAW

N.M.P

9

INOWROCŁAW

ZWIASTOWANIA N.M.P

10

JAKSICE

ŚW. MARCINA

11

LISEWO KOŚCIELNE

ŚW. WOJCIECHA I ŚW. MARII MAGDALENY

12

MOGILNO

ŚW. JANA APOSTOŁA

13

PAWŁOWO

ŚW. MARCINA

14

ROJEWICE

NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

15

SŁAWNO

ŚW.MIKOŁAJA

16

STODOŁY

ŚW. WOJCIECHA

17

STRZELNO

ŚW. TRÓJCY

18

SZADŁOWICE

ŚW. BARTŁOMIEJA

19

TRZEMESZNO

WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

20

UJŚCIE

ŚW. MIKOŁAJA

21

WILCZYN

ŚW. URSZULI

22

ZŁOTKÓW

N.M.P

 

Relacja z losowania grup.

ELIMINACJE

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA- KATEGORIA OTWARTA
GRUPA 1
1. WILCZYN- ŚW. URSZULI
2. PAWŁOWO- ŚW. MARCINA
3. INOWROCŁAW IM. NMP
GRUPA 2
1. GNIEWKOWO- ŚW. MIKOŁAJA I ŚW. KONSTANCJI
2. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
3. TRZEMESZNO- WNMP
GRUPA 3
1. LISEWO KOŚCIELNE- ŚW. WOJCIECHA I ŚW. MARII MAGDALENY
2. SŁAWNO- ŚW. MIKOŁAJA
3. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
GRUPA 4
1. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA
2. JAKSICE- ŚW. MARCINA

DO FINAŁU WCHODZĄ MISTRZOWIE GRUP. GRA TOCZY SIĘ DO 2 WYGRANYCH SETÓW DO 25 PKT KAŻDY, W TRZECIM SECIE DO 15 PKT.


STREETBALL- KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
GRUPA 1
1. INOWROCŁAW- ZNMP
2. SŁAWNO- ŚW. MIKOŁAJA
3. WILCZYN- ŚW. URSZULI
4. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
5. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA

DO FINAŁU PRZECHODZI 5 ZESPOŁÓW Z ZALICZENIEM WYNIKÓW Z ELIMINACJI.


STREETBALL- KATEGORIA GIMNAZJUM
GRUPA1
1. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
2. SZADŁOWICE- ŚW. BARTŁOMIEJA
3. INOWROCŁAW- IM. NMP
4. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA
5. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
GRUPA 2
1. WILCZYN- ŚW. URSZULI
2. UJŚCIE- ŚW. MIKOŁAJA
3. SŁAWNO- ŚW. MIKOŁAJA
4. TRZEMESZNO- WNMP

STREETBALL- KATEGORIA OTWARTA
GRUPA 1
1. INOWROCŁAW- ŚW. JÓZEFA
2. GNIEWKOWO- NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA
3. WILCZYN- ŚW. URSZULI
4. SŁAWNO- ŚW. MIKOŁAJA
5. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
GRUPA 2
1. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
2. UJŚCIE- ŚW. MIKOŁAJA
3. INOWROCŁAW- ZNMP
4. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA

W KATEGORII GIMNAZJUM I OTWARTEJ DO FINAŁU WCHODZI 5 ZESPOŁÓW: MISTRZOWIE I WICEMISTRZOWIE GRUP ORAZ 1 ZESPÓŁ SPOŚRÓD TYCH, KTÓRE ZAJĘŁY III MIEJSCE W GRUPIE W WYNIKU MECZU BARAŻOWEGO.


PIŁKA NOŻNA- KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA
GRUPA 1
1. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA
2. INOWROCŁAW- ŚW. KRZYŻA
3. UJŚCIE- ŚW. MIKOŁAJA
4. PAWŁOWO- ŚW. MARCINA
GRUPA 2
1. TRZEMESZNO- WNMP
2. WILCZYN- ŚW. URSZULI
3. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
4. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
GRUPA 3
1. STRZELNO- ŚW. TRÓJCY
2. JAKSICE- ŚW. MARCINA
3. INOWROCŁAW- IM. NMP
4. STODOŁY- ŚW. WOJCIECHA

DO FINAŁU PRZECHODZĄ MISTRZOWIE GRUP ORAZ 1 ZESPÓŁ WYŁONIONY SPOŚRÓD WICEMISTRZÓW Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCI PUNKTÓW.


PIŁKA NOŻNA- KATEGORIA GIMNAZJUM
GRUPA 1
1. INOWROCŁAW- ŚW. KRZYŻA
2. SŁAWNO- ŚW. MIKOŁAJA
3. INOWROCŁAW- IM. NMP
4. UJŚCIE- ŚW. MIKOŁAJA
5. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
GRUPA 2
1. ZŁOTKÓW- NMP
2. PAWŁOWO- ŚW. MARCINA
3. INOWROCŁĄW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
4. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA
GRUPA 3
1. GNIEWKOWO- ŚW. MIKOŁAJA I KONSTANCJI
2. WILCZYN- ŚW. URSZULI
3. STRZELNO- ŚW. TRÓJCY
4. TRZEMESZNO- WNMP


PIŁKA NOŻNA- KATEGORIA OTWARTA
GRUPA 1
1. GNIEWKOWO- NSPJ
2. INOWROCŁAW- ŚW. KRZYŻA
3. INOWROCŁAW- ZNMP
4. INOWROCŁAW- CHRYSTUSA MIŁOSIERNEGO
5. WILCZYN- ŚW. URSZULI
GRUPA 2
1. TRZEMESZNO- WNMP
2. GNIEWKOWO-  ŚW. MIKOŁAJA I ŚW. KONSTANCJI
3. INOWROCŁAW- ŚW. DUCHA
4. MOGILNO- ŚW. JANA APOSTOŁA
5. UJSCIE- ŚW. MIKOŁAJA
GRUPA 3
1. INOWROCŁAW- ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
2. STRZELNO- ŚW. TRÓJCY
3. INOWROCŁAW- ŚW. JÓZEFA
4. ROJEWICE- NSPJ

W KATEGORIACH: GIMNAZJUM I OTWARTEJ DO FINAŁU WCHODZĄ 4 ZESPOŁY- MISTRZOWIE GRUP ORAZ 1 ZESPÓŁ SPOŚRÓD WICEMISTRZÓW  WYŁONIONY W DRODZE LOSOWANIA.