Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, Miejski Klub Sportowy i BiegamBoLubię Inowrocław organizują na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2 „Bieganie dla WOŚP”w niedzielę 10 stycznia br. od godziny 9.00 do 10.00.

Zbierzmy się w większym gronie i biegajmy, aby wspomóc akcję Jurka Owsiaka. Każda osoba, która zdecyduje się uczestniczyć w tym przedsięwzięciu będzie musiała załacić 5 złotych za przebiegnięcie 1 długości bieżni inowrocławskiego stadionu. Przypomnijmy, to już XXIV edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu włącza się w tę szlachetną akcję organizując także turniej siatkarski, mecz hokeja na lodzie i pływanie w „Wodnym Parku” oraz przekazując na licytacje podczas finału WOŚP w Inowrocławiu bardzo atrakcyjne gadżety, m.in. skórzaną piłkę do koszykówki z autografem Marcina Gortata czy koszulkę reprezentacji Polski kobiet.