Wydarzenia

10 lipca 2024 r., na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Krzymińskiego 4b, „Wakacyjna Liga Piłki Nożnej“ zainauguruje wakacyjny sezon piłkarski. Kolejne turnieje odbędą się 17 lipca 2024 r, 24 lipca 2024 r., natomiast finał 31 lipca 2024 r. Do rywalizacji zapraszamy drużyny składające się z 9 zawodników. Na zwycięzców czekają puchary i nagrody. Nie czekaj i zapisz drużynę już dziś!
Na zgłoszenia czekamy w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl lub bezpośrednio przed turniejem.
Szczegółowe informacje na portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino.

Solankowy Koszmar powraca!!!

Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz poczuć adrenalinę oraz wzmocnić siłę ducha? Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji tego zamierzenia.

Po kilkuletniej przerwie do kalendarza inowrocławskich imprez sportowych powraca Solankowy Koszmar, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. 31 sierpnia 2024 r. na terenie Parku Solankowego odbędzie się szósta odsłona tej ekstremalnej imprezy.

Dorośli rywalizować będą na wybranym przez siebie dystansie 5 lub 10 km, natomiast Solankowy Koszmaru Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzież w zależności od wieku na dystansie 1, 2 lub 5 km. Trasa będzie urozmaicona z uwagi na znajdujące się na niej naturalne niedogodności terenu oraz sztuczne przeszkody, a jej pokonanie wymagać będzie sprawności, skoczności i sprytu.

Rejestracja na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub www.domtel-sport.pl. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca czerwca br. wynosi 80,00 zł, a w biegach Kids i Junior 50,00 zł, a potem będzie systematycznie wzrastać. Niezależnie od terminu można wybrać opcję o 30,00 zł droższą, ale gwarantującą pamiątkową koszulkę. Pamiętajcie, będziemy czekać na Was 31 sierpnia 2024 r. w Parku Solankowymi i gwarantujemy niezły wycisk!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.solankowykoszmar.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail:marketing [AT] osir [DOT] inowroclaw [DOT] pl.


 plakat Solankowy Koszmar v5 2024 r

praca plastyczna I miejsce
Laureaci konkursu plastycznego „Inowrocławski czar dwóch kółek” pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Arkadiusza Fajoka, w którym wzięli udział uczniowie inowrocławskich szkół podstawowych, otrzymali dzisiaj nagrody. Z 89 prac, najlepsze wybierało jury tj. Sylwia Lewartowska, Marcin Fołda i Rafał Pierzchalski.
 
Pierwsze miejsce oraz rower, otrzymała Zofia Jankowska uczennica klasy IVa ze Szkoły Podstawowej nr 6. Drugie i aparat fotograficzny INSTAX przypadło Lilianie Dembskiej z klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 1, natomiast trzecie miejsce i aparat fotograficzny INSTAX otrzymała Lena Wojtczak z klasy VIIb Szkoły Podstawowej nr 6.
 
Jury przyznało trzy wyróżnienia. Autorami prac są Alicja Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 6, Małgorzata Jamroziak uczennica klasy VIIb Szkoły Podstawowej Integracyjnej oraz Julita Andryszak z klasy IVd Szkoły Podstawowej nr 8.
 
Młodym adeptkom sztuki plastycznej serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do zmagań w kolejnej edycji. Zwycięska praca będzie wykorzystana przy projektowaniu plakatu promującego „Inowrocławski czar dwóch kółek” w 2025 r.
 
praca I miejsce 
\praca II miejsce
 
praca III miejsce
wyroznienie 1
 
wyróznienie 2 
wyroznienie 3
plakata akcji wakacje z osir
Wakacje coraz bliżej! Z tej okazji przygotowaliśmy sportowe atrakcje, które pozwolą dzieciom i młodzieży na odrobinę ruchu i aktywności.
 
Dla dzieci, chcących zmierzyć się z wodą, przygotowaliśmy naukę pływania pod okiem instruktora, która odbywać się będzie w lipcu od poniedziałku do piątku z podziałem na cztery 15-osobowe grupy w Krytej Pływalni ,,Wodny Park” przy ul. Toruńskiej 46-48. Nie zabraknie piłkarskich emocji podczas turniejów rozgrywanych w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Na terenie rekreacyjnym przy tężni najmłodsi będą mieli okazję do wypróbowania swoich sił w zawodach minigolfa.