Dla wielu biegaczy udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu! Poczucie wspólnoty, uśmiechnięte twarze i duma zgromadzonych podczas tego wydarzenia jest niesamowitym doświadczeniem. Na sportowo, wspólnie z biegaczami, świętuj historię, kulturę i tożsamość. Nie zwlekaj z zapisem i dołącz do nas! To doskonała okazja do aktywności fizycznej i wspólnego uczczenia ważnej daty w historii naszego kraju.

Tegoroczna, siódma już edycja Biegu Niepodległości, wystartuje 11 listopada 2023 r. ze Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków o godz. 13.00. Uczestnicy pokonają 5 km trasę wiodącą ulicami Inowrocławia, których nazwy związane są z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Przed startem wspólnie odśpiewamy hymn Polski, a na starcie utworzymy biało-czerwoną flagę. Bieg na stałe wpisał się już w kalendarz inowrocławskich obchodów tego ważnego dla Polaków święta. Na mecie na wszystkich będą czekały medale oraz poczęstunek.

Już teraz dokonaj rejestracji poprzez wypełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie internetowej www.zapisy.domtel-sport.pl. Opłata wpisowa wynosi 50,00 zł. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Do zobaczenia na starcie!

 

 

plakat VII Bieg Niepodległości