Plakat III biegu o zachodzie słońc

Po raz trzeci, 20 października 2023 r. o godzinie 17:45 ze Stadionu Miejskiego im. Inowrocławskich Olimpijczyków wystartują biegacze z duszą romantyków, żeby w promieniach zachodzącego słońca pokonać 5 km trasę wiodącą alejkami Parku Solankowego. Dystans „III biegu o zachodzie słońca” możesz pokonać w towarzystwie ukochanej osoby, rodziny, przyjaciół, znajomych a także swojego pupila. Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy psów, którzy lubią aktywnie spędzać czas ze swoimi podopiecznymi. Jeżeli jesteście rodzicami i chcecie pobiec ze swoją pociechą w wózku nasz bieg jest idealnym rozwiązaniem. Spędźmy ten czas rodzinnie i aktywnie!!!

Udział w naszym wydarzeniu jest bezpłatny a bieg ma charakter rekreacyjny. Na wszystkich, nie tylko romantyków, na mecie będą czekać medale i woda do ugaszenia pragnienia. Zabierz swoją drugą połowę, rodzinę, pupila i spędźcie to popołudnie na sportowo. W przypadku gdy jej nie masz, możesz liczyć na towarzystwo 300 biegaczy. Zapraszamy!!!

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, 531 995 335, e-mail: marketing.